Нашите страхове Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Нашите страхове Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Нашите страхове EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Нашите страхове EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Нашите страхове EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Нашите страхове EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Нашите страхове EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Нашите страхове EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Нашите страхове EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Нашите страхове EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Нашите страхове EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Нашите страхове

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 19:18

Имате ли си страхове, свързани със секса....

Моят страх е, че съм твърде любопитна, говоря за това, че ми е изключително любопитно да изпробвам сексуално някой друг, освен моето момче, страх ме е от това, защото започнала ли съм да го мисля, може и да го реализирам, а доколкото се познавам, няма да се огранича само със сексуално привличане...и ще настане една каша.....
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 19:47

Моят страх е, че съм твърде любопитна, говоря за това, че ми е изключително любопитно да изпробвам сексуално някой друг, освен моето момче, страх ме е от това, защото започнала ли съм да го мисля, може и да го реализирам, а доколкото се познавам, няма да се огранича само със сексуално привличане...и ще настане една каша.....


Ама абсолютно същото нещо. На 100% сме идентични като мнение. Знам че много ще ми хареса, ще я мисля, ще я търся, ще я чукам и ще почна да ги тегля. Ден и нощ едната ще тежи повече после, другата и така докато не избера една от двете, а избора е маниаклано неприятен!
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 19:59

Освен че е маниакално неприятен, ти става ясно, че на света има и други интересни хора, освен този с когото си, но ти е прекалено ясно също, че не можеш да ги имаш хайде да не е всичките, ама поне още един/-а от тях и се чувстваш прецакан....по някакъв начин....сега не говоря за другата гледна точка, позицията на този когото обичам и за миг не съм спирала да обичам, абе объркана работа.... Rolling Eyes ама поне е готино, че има и други като мен....действа ми успокоително....
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 20:16

За Балтя потвърждавам! Става колко пъти го карам да одим по моми,ама той... Shocked Laughing
Инак аз...такии ралти....страОве, немам! Пробвам си това-онова... Suspect
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 20:23

Чакай де, Заки, чакай да се обвържеш задълго с някоя, да я обичаш и тогава пак ми отговори на това питанье..../става дума само за точно този вид страх във секса/ за другите разбрах, че си смел и не се страхуваш да се пробваш туй-онуй.....
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 22:04

Да ви имам проблемите! И защо трябва да се обвържеш с някой, само защото си пробвала нещо ново? Ми те затова са изневерите - еднократни и по-продължителни, за да видиш, че семейството не е само секс. Да, ще пробваш, ще ти хареса или не с един, после и с някой друг - но с мъжа ти си свързана с дете, предполагам с общо жилище, роднини, приятели и т.н. Е, за едното чукане ще си преобърнеш ли целия живот?
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 22:17

Мерил, именно затова съм го квалифицирала като страх, не искам да ми се случва, да изневерявам, понеже се познавам, не съм от типът "секс и бег", ей така заради разнообразието, ако пък се обвържа емоционално с някого и поискам и секс, то тогава става пълно мазало, щото пак повтарям - обичам си мъжа /след 15 години брак/ и секс не ми липсва вкъщи, пояснявам също и че е страхотен и удовлетворяващ, но се плаша от любопитството, с което си представям как би се получило с еди кой-си.......та за едното чукане не искам да си преобръщам живота!
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 23:59

И всъщност винаги ще оставаш с горчив привкус, дори и много да ти е харесал секса с въпросният господин, защото никой не може да бъде така привързан и грижовен към теб, като човекът, който си избрала за партньор. Мъжете си падат ловци, и когато видят, че една жена вече е заета правят всичко възможно да я покорят. И в този смисъл ти внушават, че само ако се освободиш, те са твои за цял живот. Нищо подобно! В момента, в който видят, че си свободна, ти вече изобщо не си интересна за тях - тогава разочарованието е голямо. Мъже, които се кълнат, че едва ли не разказват на жените си за сексуалните си подвизи с други жени, треперят като ученици да не е останало някъде малко червило по тях. Така, че най-голямата глупост е да се влюбиш в някой льольо, когато имаш човек до себе си, който се грижи за теб
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyСъб 17 Окт 2009, 23:59

Изневерявяй като искаш, пробвай, но никога не се влюбвай и не давай мъжа ти да разбере
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 02:09

red_zac написа:

Инак аз...такии ралти....страОве, немам! Пробвам си това-онова... Suspect

Абе, доста те е страх да останеш с мен насаме и двамата да сме голи Laughing
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 04:45

Како Мерил, да ти кажа сега, пък аз, че правилото за ловците се потвърждава, ама напълно и от двете страни...ся малко ми е трудно да пиша, камо ли мисъл да изразявам...виж часа!... ама като съм бил обвързан и не мога да разпъдя тълпите, като съм сам пък и не ма щат...само Емил,де! Laughing Laughing (Емиле,обичам та,ва,не са сърди,че са ебаам...)
Така, че айде да не сме само мъжете ЛОВЦИ! Wink

Emilios написа:
red_zac написа:

Инак аз...такии ралти....страОве, немам! Пробвам си това-онова... Suspect

Абе, доста те е страх да останеш с мен насаме и двамата да сме голи Laughing

Олеле, майкоооуу! What a Face
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 11:05

Така е, прав си и за страните. Просто според мен, когато един мъж е харесан и заплют от някоя жена, той вече става различен в очите на останалите(същото важи и за жените). Едно е да се мота 5 за 4, а съвсем друго е, като е обвързан - става много по-интересен. А освен това жената го цивилизова до голяма степен и от това става по-привлекателен
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 11:31

Леле, снощи как бях напитооо...пък съм писал тука... Suspect
Не бях от най-цивилизованите снощи... What a Face Пукница, боища, пак пукница...на една, на втора, на трета кръчма, на дискотека....ебаси... добре, че са прибрах с време, щяха да ма довършат, лелеееее No
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 11:56

Мерил, благодаря ти за това, че се отзоваваш на страховете ми и ми даваш чужда гледна точка. Искам само да сме наясно - не съм се засилила да изневерявам, най-вече и за това, че топлината и чистата любов, доказала се в годините съвместно съжителство, която получавам от мъжа си, няма да я срещна в забавното и вълнуващо разнообразие с други......тук аз просто използвах възможността да споделя с вас мои мисли, които ме карат да се страхувам, защото гореописаното е разумната страна на нещата, но всеки от нас знае, че има моменти, когато само страстта може да се разбушува, тогава дали ще се сетя за всичко, което ми казваш и аз много ясно осъзнавам, че си права Smile
П.П. - Хи-хи много добре казано е това за облагороденият екземпляр, обаче е гадно да се възползваш от такъв, щото така прецакваш тази, която е свършила къртовския труд
:|
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 21:04

Заксе, откъде я намери тая мисъл за жената и торнадото? Мисля, че и без духане могат да се справят някои женски екземпляри
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 21:36

Ба, без духане за къде сте? Пък после искате лизинг, а? Razz
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 21:40

Ма аз не се боя от духане бе, само лапавицата накрая не ме кефи......виж сега за лизинга, не е изгоден ако лихвеният процент се движи бързо, ама ако е плавно движението, всичко си е както си требе...../ то не че някой ме попита, ама аз да си кажа Very Happy /
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 21:48

Говори ми мръсотийки, говори...ох,възбуждам се от ....."лихви" Sad Sad
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 21:55

Тъй ли, Razz ....ми виж сега, той лихвения процент е лошо, когато атакува директно, но когато се движи по заобиколни пътища и си помага с разни други "инструменти", може и доста да ти бъде от полза, ако пък знаеш и как да се заиграеш, може доста да ти се вдигнат акциите, току-виж си спечелил......
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 22:27

Како ма,имам кредит,не ми говори за лихви!!! Laughing Shocked Mad
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Нашите страхове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашите страхове   Нашите страхове EmptyНед 18 Окт 2009, 22:56

уф, ша ма извиниш, отплеснах се Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Нашите страхове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нашите издънки в секса!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: Проблеми-
Идете на: