Истински бой.... - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Истински бой.... - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Истински бой.... - Page 2 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Истински бой.... - Page 2 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Истински бой.... - Page 2 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Истински бой.... - Page 2 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Истински бой.... - Page 2 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Истински бой.... - Page 2 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Истински бой....

Go down 
+4
joq
Ред Зак
meril
Rahvin*
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 19 Сеп 2009, 22:30

First topic message reminder :

Хрумна ми тая тема, щото днес се бих.
Радвам, се че не стана въргала. Боя се очакваше да има бая кръв и мърсол.
Сбих се на покрива на блок две, на стотния метър - сред всичките му скелета и прочее. Що стана боя няма смисъл да казвам, ама келеша дойде и ме шибна с неговата каска, станах от земята. Сграбчихме се, опитх се да му бръкна с пръст в окото, ама му свалих предпазните очила, той изби мойте и каската ми, ама аз му защипах това дето е под клепача, май долния клепач и яко дръпнах нагоре, ама яко. Един сто килограмов колега ни раздели...
Получих и заплахи после и пр. както и да е. Добре че не се сбихме яко, че нямаше да видя пари.

Инак, ако някой се е бил нека сподели. Някой път ще ви разкажа, как се бих в бара на плажа с двама бармана и лелка сервитьорка, ефетка от доброто ухапване и 6 - РПУ Златни пясъци.
Suspect
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса



Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 18:19

Абе да не беше тоя един чича плешив, нисък а сина му висок, напет?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 19:42

Чичката с мустак, не много плешив, нормален на ръст...майка му живее във входа. А сина, висок-да, но по-нисък от мене и слаб... това е, и те са сини! Smile Хвръкнаха им торбичките, покупките, стана чудо... lol


Последната промяна е направена от Ред Зак на Нед 02 Май 2010, 19:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 19:50

Ами то супер. Може да тероризираш дъртата! Примерно в 00:30 вечерта, да и звъннеш по вратата на пожар, освен ако не е от онези дето не могат да спят. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 19:59

Ба, не ми се занимава! Smile Тя сега дъртата обикаля из блока да разправя на бабичките, нейните приятелки, колко съм лош и невъзпитан (създадох им тема на разговор за тази седмица), а пък онзи ден ме избрали точно мен за домоуправител, язък! Razz Очерня ме, мама й дърта! Grin
Ама не ми се занимава повече с глупости! Колкото са ме ударили мен, толкова ги поударих и аз, то затуй ги и беше толкова яд, де, сигурно...Сега номера е да няма повече отзвук и да не ми потрошат нещо колата...Аз сега се колебая, дали да не си изкарам утре едно медицинско, за доказателство и за всеки случай, ако трябва да се търсим по-натам по съдебен път, че имам някоя и друга синина и да се отбележи... Smile То и в полицията има протокол от случката от снощи и може да бъде доказателство, ако не се спрат и те. Smile
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 20:04

Ами изкарай, за всеки случай. Че после, ако стане нещо по-голямо мазало, то няма да имаш никакви доказателства.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 20:22

Заксе баце, дай да ти направя каско бе човек! Не ми излизай с номера за това си действащ застраховател!
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 02 Май 2010, 23:48

За 1500 лв. застрахователна сума, каква е цената? lol За мен с 40% отстъпка, да не отиват в джоба на собственика-робовладелец, ти няма да ги видиш! Wink
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПон 03 Май 2010, 01:08

Бахти тапирите майна .... Истински бой.... - Page 2 176687 2ма души налитат на бой на един и викат още .... Истински бой.... - Page 2 355480 Тия са големите мъже, шъ знайш. Язък, че не си успял и да им напукаш тиквите по-доволно Истински бой.... - Page 2 86468
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПон 03 Май 2010, 07:08

Заксе 1500 лв. към то 250 без отстъпка. Истински бой.... - Page 2 176687
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПон 03 Май 2010, 20:15

Ба, ше ми направят за 100, ти да не продаваш крава с теле?!? Grin
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСря 05 Май 2010, 06:57

Awesome написа:
Бахти тапирите майна .... Истински бой.... - Page 2 176687 2ма души налитат на бой на един и викат още .... Истински бой.... - Page 2 355480 Тия са големите мъже, шъ знайш. Язък, че не си успял и да им напукаш тиквите по-доволно Истински бой.... - Page 2 86468

Да, ве, и аз най-много така мразим....Да ми се моткат повече хора из краката и да не можеш да удариш, как си требе, щото ти пречи другия...
Едно време, като се биех повечко, и все ми налитаха некви лапета по 3-4-5 години по-малки, които се движеха на "глутници" и ти се моткат само някакви, това не е бой, ебати... Smile
Тея двамата от онзи ден, сега си давам сметка, че не са ме удряли хубаво, щото имам само некакви синини, дето не са и синини даже. Smile И аз не можех да ударя, че все ме дърпаха насам-натам, и явно са ме ритали в краката, да ме съборят, щото имам по 1 синина и на двата крака... Smile
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПет 11 Юни 2010, 11:39

И не бях се бил от много отдавна, но вчера си припомних. Те младите, нещо нещо не могат да се бият много добре, въпреки превъзходството и използваните от тях допълнителни средства, не успяха да ни оставят на нас тримата никакъв белег, нито дори и синина. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПет 11 Юни 2010, 21:24

Razdujj de kakwo se случи с младата гвардия и техническите и макаранковски средства?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПет 11 Юни 2010, 22:04

Rahvin* написа:
Razdujj de kakwo se случи с младата гвардия и техническите и макаранковски средства?

Ами на кратко: Бяхме няколко човека, в едно заведение, в което си ходим и познаваме доста добре персонала. Та отивам аз да взема няколко бири, за да не чакаме сервитьорката и минавам покрай тяхната маса и се блъскам в единият. Извиних му се, но той нещо се направи на интересен и аз не му обърнах внимание и продължих към нашата маса. След пет минути той идва с един "як - мускулест" приятел и почва да ни се прави на интересен. Всичко ок, да се прави какво ми пука, но охраната видя и понеже ни познават дойде и ме пита, дали има проблем, а аз не. Те обаче като го видяха се отдръпнаха и си седнаха на масата. Но след половин час си пийнаха повечко и почнаха да закачат някакви момичета и охраната ги изхвърли.
По-късно част от компанията ни си тръгна, а ние тримата останахме да си допиием. Към 2:30 решихме да си тръгваме и ние. По средата на пътя ги срещаме групичката, те около 7 момчета и почват да вървят след нас. Ние обаче непокистите минаваме през едно у-ще, а онези зад нас и в даскалото ни настигат и оня дето бях го бутнал в заведението ни пресреща и ми вика, че ние сме виновни да ги изгоним от там и ме блъска. Аз му отвърнах и другите се включиха. Започна едно меле... един 1,60 се опитваше да ме халоса, а аз го държа само с ръка и той неуспешно се опитва да ме налага. По едно време един ме напада с бокс, аз се отдръпвам и той пада и ме удря с бокса по коляното, но аз не го усетих изобщо и падна на земята, аз само се наведох, нахаках го в гърба и си взех бокса му. СЕГА СИ ИМАМ БОКС В КЪЩИ Twisted Evil Twisted Evil . По късно хакнах още един и него повалих и гледам, че четирима са се превиват на земята, двама се измъкват, а последният се чуди какво да прави. Е оставихме го да се чуди и си продължихме по пътя.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПет 11 Юни 2010, 23:51

Мамка му. Тия келеши имат ли акъл? Аз поне като се бия гледам да не изпозлвам бокс мокс щото ако ми го земат или не сполуча може да не оцелея да пиша тука...
браво емо, само така ги бий !!!
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 12 Юни 2010, 01:03

Бий чорбата по главата
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 12 Юни 2010, 14:17

Нека си имаме уважението како... това с чорбата го прощавам тоя път...
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 12 Юни 2010, 21:16

Деба, тоя гей-змей... лош, лош... Grin
Емилийо, ся кат' идваме на Варна, на море, да та търся теби, да ма пазиш от местните бабаити...Че ми е малко лош манталитета и имам навик да скачам за нищо и ази... Razz
Похвално наистина, солиден кютек ще да е бил! Верно, келешите нещо не стават, имам един спомен отпреди години, как ме бяха завардили до нас няколко келеша с колелета, и ме заоградиха, та се измъкнах на бегом...връхлетях вкъщи и се показах пак, този път с парче дърво...някаква тежичка дъска бях грабнал, и после вече под действието на адреналина не мислех къде удрям...И добре, че нямах особен късмет с точността на тъмно и не претрепах някого от тея хлапета, че само бели носят на главата... Smile
Вярно тея боксове и т.н., само беля могат да ти изкарат, ако те нацелят лошо...а някой имат дързостта и ножове да носят...после мама и тати, живи и здрави, да ги измъкват от прокуратурите... Mad
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 12 Юни 2010, 23:53

Rahvin* написа:
Нека си имаме уважението како... това с чорбата го прощавам тоя път...
Нямам нищо против чорбата и май съм далече от всякакъв футбол, но просто се възползвах от готиния израз. Извинявай, нищо лично
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyСъб 12 Юни 2010, 23:56

Priemam izwinenieto Smile ako prati6 edna gola snimka 6te sam dori dowolen Истински бой.... - Page 2 10085
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 13 Юни 2010, 00:45

Тоа ше лъска на каката...Простакян!! Undecided Surprised
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyНед 13 Юни 2010, 02:08

Абе не знам защо я размахва тая бухалка - май не е на лъскане, а на бой
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyПон 14 Юни 2010, 01:37

Ко му се извиняваш бе, Меро? Чорбарите не заслужават такова внимание Истински бой.... - Page 2 86468
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyВто 15 Юни 2010, 22:12

Деба олигофрена ти софийски...ше ти спретна един...истински бой... Plez Very Happy Mad
Върнете се в началото Go down
emotional93
Девствен
Девствен
emotional93


Virgo Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 10.03.2011
Години : 31
Местожителство : Varna

Истински бой.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински бой....   Истински бой.... - Page 2 EmptyЧет 10 Мар 2011, 01:37

За последно се бих в 8ми клас, когато едно лигаве реши да си напрви ташак с мене. Взе ми телефона от ръцете и почна да бяга и да се смее - мисли, че ше го гоня... хванах един стол и го запратих със сичка сила по него. Не знам какво стана, след това губи ми се частта но си спомням само как го псувам и блъскам в стената и как целия клас се кефи и гледа сеир. След тази случка вече ме заобикаляше на 5 метра като ме види Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Истински бой....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Извън темата-
Идете на: