Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Кой пол мисли за секс повече?

Go down 
+6
Beti
Awesome
meril
Rahvin*
Ред Зак
Emilios
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Кой пол мисли за секс повече?
Мъжете.
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_lcap17%Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Жените.
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_lcap42%Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
И двата по еднакво.
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_lcap25%Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Какво е секс?
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_lcap16%Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Vote_rcap
 16% [ 2 ]
Общо гласове : 12
 

АвторСъобщение
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСъб 16 Яну 2010, 01:28

First topic message reminder :

Общоприето, че мъжа на всеки две минути (мисля, че толкова беше) мисли, говори или прави други неща свързани със секса (по-надолу мисля го използвам за гореспоменатите действия). Но от лична гледна точка, когато съм присъствал в женска или мъжка компания, жените повече обсъждат неща за секс с приятелките си, дори понякога това отнема над 80% от разговора (няма да обяснявам, как така един мъж е бил изцяло в женска компания Grin Grin).
А вие как смятате? Кой пол е "по-мислещият"? И да разреша малко темата, възбудата при мъжете е по-видима отколкото при жените, но дали всъщност само те се възбуждат (в най-разширеният смисъл на думата) при мисли за секс ?

P.S.>Имам и други наблюдения, но ще ги спомена по-нататък. Grin Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php

АвторСъобщение
Emilios
Администратор
Администратор



Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 01:09

Ред Зак написа:
Ей, развалихте на жената семейството, опасни сте, ва еба... Grin
Ти пък с твоите морално, строго християнски и патриархални ценности, к`во са обаждаш. Sarcastic Sarcastic За туй ще си останеш "Девственик завинаги"!! Grin Grin Grin
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 02:26

Ред Зак написа:
Ей, развалихте на жената семейството, опасни сте, ва еба... Grin

Йей, туй мъж зодия Близнаци голям фитилджия! Шъ накара жената си изпусне готиния мъж и после шъ ходи да риве с нея съвместно!
Правилно те е оставил Емо все девствен
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 06:13

Ба ше рева... Sarcastic Аз шот искам сички жени за мене свободни и да ма чакат.... Razz Kis
Върнете се в началото Go down
Beti
Девствен
Девствен
Beti


Cancer Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 18.01.2010
Години : 65
Местожителство : Sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 11:28

Благодаря ти много от полза са ми твоите съвети да знаеш ,много мисля за това какво съдбата ми поднася и се радвам ,че все пак има някой ,който ме подкрепя ,а относно мъжа ми той няма нищичко горкия даже децата са в друго жилище самички не искат въобще да живеят при него ,все още не работи то за него все няма работа аз и на него изпращам малко пари колкото да преживява и да си плаща сметките ,не знам как той ще приеме тази промяна ще му дойде като гръм от ясно небе ,може би си мисли ,че и него ще издържам цял живот ,но на мене ми омръзна вече.От децата си се притеснявам ето както ти настръхваш при мисълта за майка си ,така и те може би ще разсъждават почти на едни години сте ,и как ли ще приемат факта да имат мъничка сестричка .Смятам , че са възпитани добре и отворени към по доброто но..................
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 12:11

Притесненията ти са излишни, според мен! Децата ти явно разсъждават достатъчно трезвено и са преценили адекватно ситуацията, щом и не искат да живеят с един неудачник!
Относно съпруга ти, мога да кажа, че човек, каквото си направи сам, няма кой да му го направи! Сам си е виновен, че цял живот е бил безотговорен!
Но колко голяма сила има едновремешното комунистическо възпитание върху брачната институция... Rolling Eyes Хващаш един, първия ти...жените се и цял живот, хубаво-лошо, сте заедно...
Имам подобен проблем вкъщи...
Абе, зарязвай го и това е! Имаш право на щастие, не може само мъки цял живот!
Относно, малката дъщеричка...Мисля, че това е най-малкия проблем! Те вече са превъзмогнали това, че баща им е неудачник, а благородното ти дело с осиновяването на малкото полусираче, само ще ги трогне и ще я приемат много бързо, според мен!
Върнете се в началото Go down
Beti
Девствен
Девствен
Beti


Cancer Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 18.01.2010
Години : 65
Местожителство : Sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 14:16

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 333706 Благодаря ,няма вече да се връщам назад мисля че от тук нататък ще бъда щастлива усещам го и го чувствам ,а пък съпругът ми да прави каквото си иска съжалявам го но какво да правя каквото стане не бих се върнала никога вече при него след като усетих какво е когато човек ме обича.Тук съм задоволена от всичко ,което години на ред ми е липсвало и наистина съм щастлива.Сега малката спинка , а таткото се труди ,а аз си върша домашната работа ,но поглеждам от време на време какво ново има из форума -готини сте да знаете без да ви познавам лично започнах да ви заобичвам.
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 22:44

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 105171

Много се радвам ,че ни хареса Smile
Върнете се в началото Go down
Beti
Девствен
Девствен
Beti


Cancer Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 18.01.2010
Години : 65
Местожителство : Sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyЧет 28 Яну 2010, 23:34

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Icon_sunny
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 00:56

Особено Рахвиня е мноу готЯн! Grin
Върнете се в началото Go down
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила
rstjane


Scorpio Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009
Години : 58
Местожителство : горно нанадолнище.

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 09:40

мила бети та това е сигурно (дано не съм лош пророк) последния влак да не кажа и последното купе а пък и билет имаш не го изпускай
всеки заслужава любов а на всяка любов трябва да и се отдадем изцяло
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 12:13

Бах туй чиче...Голем либоФчия, бре! Razz
Върнете се в началото Go down
Beti
Девствен
Девствен
Beti


Cancer Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 18.01.2010
Години : 65
Местожителство : Sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 15:57

Милички аз вече съм го осъзнала това ,че може би ми е последния влак ,но този влак и вагон се оказаха прекрасни затова въобще нямам намерение да изтърва това което ми се дава на тези години ( е аз още ставам де ,да не си мислите това онова нищо ,че съм на 50 ) Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Icon_biggrin това ,което имам тук сега никога преди не съм го имала никой мъж до сега не ми е бил толкова близък ,никой мъж не е бил толкова добър с мене абе май го обичам кво да ви казвам вие знаете кво е любовта .Но да знаете ,че любовта няма граници нито пък езикова бариера тя е просто любов чувства се във въздуха и с тялото аз досега това чувство май не бях го изпитала ,но макар и късно тя дойде и при мен и сега съм щастлива -не бих изпуснала това за нищо на света в Бг ще ходя само на гости ,тук ми е хубаво трябвало е още на 20 да хвана пътя и да дойда тук ,но пусти социализъм дето имахме .................. но и сега не е късно времето е пред нас .
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 17:47

Бети, не е трябвало на 20, сега е трябвало да се случи, точно сега ти си с този, с който казваш, че изпитваш любовта - онази многопластовата Smile Радвам се за теб!
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 18:24

Много пластове, а отдолу к'о има? Laughing
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 19:55

Ред Зак написа:
Много пластове, а отдолу к'о има? Laughing
Душа, това има - чиста и всеопрощаваща Angel
Върнете се в началото Go down
Beti
Девствен
Девствен
Beti


Cancer Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 18.01.2010
Години : 65
Местожителство : Sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 29 Яну 2010, 23:52

Да така е душа прекрасна и сърце добро има любовта, е и нещо още по добро Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 632524
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСъб 30 Яну 2010, 01:06

Палавница! Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 738335
Върнете се в началото Go down
mileniuma69
Девствен
Девствен
mileniuma69


Virgo Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.04.2010
Години : 54
Местожителство : Шумен

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 05 Май 2010, 08:36

majete razbira se vidqt li nqkoq fusta i ligite im protichat Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 176687 Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 689541

-----------------------------------------------------------------------------------
Мъжете, разбира се - видят ли някоя фуста и лигите им потичат. Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 176687


Последната промяна е направена от Awesome на Пон 10 Май 2010, 23:20; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Пишете с кирилица, че другият админ ги трие такива постове!)
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 05 Май 2010, 17:17

Абе то потичат ми, ама пък да ти кажа фустите са станали бая скъпи заедно със сандалките, лесно се късат и много мрънкат. Тъй че си карам със старата и изпитаната фуста...
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСря 05 Май 2010, 18:46

mileniuma69 написа:
majete razbira se vidqt li nqkoq fusta i ligite im protichat Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 176687

А ти с фуста ли си или с фустанела?!? Grin И това, което казваш, от собствен опит ли е, или как? Защото тук ще се намерят и малко по-големи дами от теб, които да потвърдят обратното... Wink
За справка, първа страница! Или, ето направо поста...

meril написа:
Когато мъжът прави секс, в момента в който свърши тази мисъл престава да го занимава - до следващият път. Докато жената преживява по-дълго време и мисли повече - затова и в женски компании темата е по-дискутирана
Върнете се в началото Go down
mileniuma69
Девствен
Девствен
mileniuma69


Virgo Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.04.2010
Години : 54
Местожителство : Шумен

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСъб 08 Май 2010, 09:24

bez fusta sam moje da se kaje ot lichen opit vse pak imam nqkakvi nabludeniq barxu majkata psixika Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 689541

-------------------------------------------------------------------------------------
Без фуста съм. Може да се каже от личен опит, все пак имам някакви наблюдения върху мъжката психика!


Последната промяна е направена от Awesome на Пон 10 Май 2010, 23:20; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : Пишете с кирилица, че другият админ ги трие такива постове!)
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyСъб 08 Май 2010, 10:03

Щом си без фуста, значи не е точно от личен опит!?! lol Т.е. казваш, че като видят фуста и лигите им потичат, ама ти не носиш такава....Значи си гледала отстрани как им текат лигите по някоя с фуста! А? А? Razz (игра на думи Grin )
Върнете се в началото Go down
mileniuma69
Девствен
Девствен
mileniuma69


Virgo Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.04.2010
Години : 54
Местожителство : Шумен

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyВто 11 Май 2010, 09:03

......
Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 689541
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyВто 11 Май 2010, 10:34

Отговори на темата, а не си прави реклама
Върнете се в началото Go down
mileniuma69
Девствен
Девствен
mileniuma69


Virgo Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.04.2010
Години : 54
Местожителство : Шумен

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyВто 11 Май 2010, 19:45

....
MOD: Ако ти се пише при нас, спазвай всичките две правила на форума и по-специално това, което забранява писането на латиница!!!!
Върнете се в началото Go down
mileniuma69
Девствен
Девствен
mileniuma69


Virgo Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.04.2010
Години : 54
Местожителство : Шумен

Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой пол мисли за секс повече?   Кой пол мисли за секс повече? - Page 3 EmptyПет 19 Ное 2010, 18:05

мажете разбира се само секс им се варти в главата
Върнете се в началото Go down
 
Кой пол мисли за секс повече?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Шантави мисли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс-
Идете на: