Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Еба си гей ташака!Много фецко!

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Еба си гей ташака!Много фецко!   Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 20 Окт 2010, 21:26

First topic message reminder :

Затвор за журналисти, които подбуждат към всякакъв вид дискриминация, предлага правителството.Министрите приеха поправки в Наказателния кодекс, които предвиждат решетки до 4 г., глоба между 5000 и 10 000 лв. и обществено порицание за този, който чрез средства за масова информация или електронни информационни системи подбужда към дискриминация, насилие, омраза, основани на раса, народност, етническа принадлежност или на всякакви други признаци.
В сегашния Наказателен кодекс (НК) също имаше подобен текст, който обаче криминализираше само подбудителите към расова дискриминация. Сега затвор заплашва и журналистите, проповядващи всякакви признаци на дискриминация, установени в закон или международен договор. Според българския Закон за защита от дискриминация тя може да бъде полова, религиозна, образователна, по политическа принадлежност, увреждане, семейно положение, сексуална ориентация или имуществено положение.
Това означава, че авторите на публикации, обидни за гейовете, възрастните хора, неграмотните, бедните или богатите, могат да се озоват зад решетките. Хора, работили по проекта, разясниха пред “Труд”, че няма да е достатъчно някой да изпише във вестник “бабички”, за да влезе в затвора. Друг въпрос е, ако публикация съдържа обидни квалификации за пенсионерките като “вредни бабички” или “червени бабички” (където имаме едновременно политическа и възрастова дискриминация), предположиха спецове.Законопроектът е подготвен от МВР и правосъдното министерство. Той прилагал рамкови решения на Съвета на Европейския съюз, обясняват вносителите.Както писахме още вчера, поправките в НК предвиждат още убийствата и при телесните повреди расистките и ксенофобските прояви да са допълнителни квалифициращи обстоятелства, изискващи по-голям размер на наказанието. Министрите приеха още осъдителна присъда срещу българин в държава от Евросъюза да поражда за него същите правни последици, както ако той е бил осъден и от българската Темида.



Значи мили Емо като хост на това, ако напиша, че от всички педали ще стане адски добър, мазен сапун примерно. Съм виновен и ти като виден гей деец хостващ сайта може да бъдеш осъден за хомеопатия срещу гей комюнитето! Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 10085 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 10085 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 10085 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 176687 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 176687 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 176687 Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 176687
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги



Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009

Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Еба си гей ташака!Много фецко!   Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 24 Ное 2010, 09:53

Да не мърсуваш по полянките? Razz
Е, да, бе, в готино време просто няма как човек да се задържи затворен някъде, а задава газ с колата в неизвестна посока с хубава природа....барбекю-то, а-у...Как иначе? Laughing
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Еба си гей ташака!Много фецко!   Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:00

Rahvin* написа:
Еееее ми аз пък не съм получил такова писмо.
Еба си толкова се старах да съм жлъчен и неприятен. Suspect Зли хора ей!
Какви са тия потребители и путкотребители! Аз обидих всички педали, гуапи, ряпи и там другите трабадури, а за мене няма писмо.
Ееее. Тая вечер няма да спя ей ще го мисля!!

То си е жива дискриминация, Балте! Направо си е за отделна тема в Сексологията, що за едни може, а за други - не...Видиш ли колко съм низвергнат там на форумо, дори повече от теб ме дискриминират! Ако съм на тебе, наистина ще питам в една тема момченцето невръстно с грандоманския ник, що тъй... Undecided
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Еба си гей ташака!Много фецко!   Еба си гей ташака!Много фецко! - Page 2 EmptyСъб 27 Ное 2010, 12:41

Shocked
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
 
Еба си гей ташака!Много фецко!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Много мъка има по този свят: гинекомастия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: 100% Българско-
Идете на: