Да си поговорим открито дами.... Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Да си поговорим открито дами.... Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Да си поговорим открито дами.... EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Да си поговорим открито дами.... EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Да си поговорим открито дами.... EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Да си поговорим открито дами.... EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Да си поговорим открито дами.... EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Да си поговорим открито дами.... EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Да си поговорим открито дами.... EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Да си поговорим открито дами.... EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Да си поговорим открито дами.... EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Да си поговорим открито дами....

Go down 
+6
Awesome
Free Soul
girl
meril
Ред Зак
samo_vidi
10 posters
АвторСъобщение
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 10:41

Интересно ми е жените тук / то верно, че активните жени в този форум се
броят на пръстите на едната ми ръка, ама пак си е сверяване на часовника/,
когато си говорят за секс каква дума използват - дали правене на любов, дали
секс или ебане / ще ме извините /, прекалено пошло ми звучи последната дума.
Верно ли съм толкова застреляна, че не ме кефи тази дума, употребена за онова,
което се случва под моите завивки и това, че се усещам романтична, прави ли ме
непременно застреляна....? Вие как възприемате тези думички?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 10:48

Права си, како, всички жени мразят думата ебане! Grin Не си застреляна.
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 10:49

Според мен зависи с кого говориш, но аз също не обичам прекалено свободното изразяване. Има обаче жени, на които някак си им идва да се изразяват по този начин и звучи естествено. Докато на мен ми се струва, че ако аз се изразявам така, би звучало прекалено цинично от моята уста. (Не че някой път като ми писне не тегля една майна)
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 10:49

Оооооо, Заки как си
Върнете се в началото Go down
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 12:13

Току що влизам след подобна дискусия. Е ми, да му се не види,(аз използвам "да му се не види" вместо сочна каруцарска) все си мисля, че мога да кажа, това което мисля и всички да ме разберат без да използвам груби (според мен) думи. И какво?! Това значи ли, че не наричам нещата с истинските им имена, от което следва ли, че съм притворна и лицемерна. И прави ли ме подобно на Смайли застреляна, че намирам за грозно жена да говори така, или пък да върви и да пуШи и разни ей такива дребни също нещица, и като съм такава в реалния си живот, трябва ли тук като е форум за секс да извадя речник от който ще се изчервят някои строителни работници?!
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 12:49

Дупето ти започва ли да пляска по някое време в акта?!? Каква романтика намираш в това? Laughing

Гърл и кака Види...не псуват, ами викат..."Да му се не види!" Grin
Върнете се в началото Go down
Free Soul
Набиращ сила
Набиращ сила
Free Soul


Gemini Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 44
Местожителство : Бургас

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 12:52

samo_vidi написа:
Интересно ми е жените тук ...когато си говорят за секс каква дума използват - дали правене на любов, дали
секс или ебане.
.
Не си чак толкоз застреляна бе, спокс Да си поговорим открито дами.... 907414 щом и на мене последната дума ми звучи леко хард...смятай- "ебна" е сякаш по- така..сладурско Да си поговорим открито дами.... Icon_lol .
Сега сериозно...аз си му викам баш правене на секс...щото тва с " правя любов" ми е голям смях.Как се ПРАВИ тая любов мамка му- или я има, или я няма..Не не , много тъпо ми звучи наистина. Пък то не е задължително секса да е с човек когото обичаш т.е. може да се сексите и без наличието на любOFF.
В общи линии тва е ..Иначе в частни случаи си викам разни други неща, които моментно са ми дошли на ума...ама то тва си е до музата посетила ме изневиделица Да си поговорим открито дами.... Icon_biggrin .
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 13:42

За мен правене на секс, любов, ебане и тн. са различни неща и е нормално когато правиш някое от тях, да използваш думата за него. Не когато правиш любов да казваш, че те пердашат в катерицата и обратното ... Да си поговорим открито дами.... Icon_lol
А, за фалшивия морал на гърли всички знаем Да си поговорим открито дами.... 907414
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 14:14

Да му се не види, Awesome Да си поговорим открито дами.... Icon_lol Да си поговорим открито дами.... 333706
Върнете се в началото Go down
vasilla
Девствен
Девствен
vasilla


Libra Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 47
Местожителство : София

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 14:23

зависи с кого говоря на тази тема, а и на каква вълна съм
подобно на Awesome и аз различавам трите неща
въпреки, че по принцип обичам "мръсните думички" - някак разпалват желанието в мен, а и в партньора ми, харесва ми идеята да съм "мръстница" /но това само с човека, с когото евентуално ще го правя/ - Казвала съм му, че ми се ебе от него и то не веднъж.
Но най-често като обяснявам на някой нещо използвам думата секс.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 15:36

girl написа:
Да му се не види, Awesome Да си поговорим открито дами.... Icon_lol Да си поговорим открито дами.... 333706

НапОсува ли го, бе?!? Shocked Laughing
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 19:49

Значи часовникът ми не е чак толкова неверен Angel .....това че сме във форум за секс и ни е приятно да говорим за секс и да обсъждаме тази тема, не означава, че ни е кеф да бъдем вулгарни. Кое обаче е вулгарно, хард или романтично е строго субективно.....зависи от настроение, от събеседник и от разни други нещица, както е писала гърли...... И аз като vasilla обичам да съм "неговата мръсница", но по-скоро с поведение, когато сме сами, а не с хард език.....та когато искам секс аз казвам, че ми се прави секс.....той понякога започва с любене и завършва с доста животинско "плющене", при което не се чуват никак романтиччни звуци, но на кой пък му пука тогава.....важното е, че не можеш да усетиш къде свършваш ти и къде започва той, а пък любовната игра винаги сравнявам с настройването на инструмен, преди да започнеш да свириш на него, за да се получи хармонична и красива музика /това е просто алюзия/
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 19:52

samo_vidi написа:
а пък любовната игра винаги сравнявам с настройването на инструмен, преди да започнеш да свириш на него

Да го изкараме от контекста и да го лепнем в тема, където се говори за секс Angel
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 19:54

Emilios написа:
samo_vidi написа:
а пък любовната игра винаги сравнявам с настройването на инструмен, преди да започнеш да свириш на него

Да го изкараме от контекста и да го лепнем в тема, където се говори за секс Angel
Направи го Емо, а ние ще се вкючим.... Wink
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 19:56

Дай дефиниция на алюзия,за по-простите... Laughing

А по темата ще кажа, че в интерес на истината и аз не употребявам често думата "ебане", дори я избягвам...предпочитам по-скоро "боцкане"! Razz Но просто си ме кефи да шокирам такива мили "консервички", като Гърли и Смайли (смятам,че няма да се разсърдите за за пореден път, понеже сами сте си го казвали) и да им гледам сеира на реакциите! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 20:05

"Алюзия (от латински allusio, означаващо шега, намек) е стилистически и реторически обрат, (вид троп) с предназначение да породи впечатление или идея, не чрез пряко изразяване, а по асоциативен (заобиколен) път. Може да се срещне в историята, митологията, литературата.

Алюзиите се срещат във всички жанрове и често са свързани с игра на думи. "

Дааааа провокация с цел сеир, този похват макар и не литературен ми е известен също..... комбинацията "мили "консервички"" прозувача дори нежно, така че го приемам за комплимент Smile и ако се сърдехме, отдавна да сме ви теглили майничките...хихихихи
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyПет 06 Ное 2009, 20:07

bounce
Върнете се в началото Go down
yunal123
Девствен
Девствен
yunal123


Leo Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 30.03.2010
Години : 38
Местожителство : BULGARIA

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyВто 30 Мар 2010, 01:33

Да си поговорим открито дами.... 689541


Последната промяна е направена от Awesome на Сря 31 Мар 2010, 02:20; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : Във форумите се пише задължително накирилица! Латиницата се трие без предупреждение!)
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyВто 30 Мар 2010, 07:09

Е те тва е класика!
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Да си поговорим открито дами.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим открито дами....   Да си поговорим открито дами.... EmptyВто 30 Мар 2010, 21:46

yunal123 написа:
AS NAPRAVO GO RAGAM OT ZAD I TOVAE

ВАААААААААААРГГГГ!!! Rofl Grin Осъмо, мерси, че го покани! Razz
Върнете се в началото Go down
 
Да си поговорим открито дами....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс-
Идете на: