Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...

Go down 
+6
vasilla
rstjane
joq
Awesome
Maxxx
Rahvin*
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyНед 04 Окт 2009, 14:58

First topic message reminder :

Момче на 12 години започна да живее като момиче и скоро ще бъде най-младият човек на света претърпял операция по смяна на пола. Младежът объркал съучениците си след като се появил в началото на учебната година облечен в рокля и коса прибрана в плитки.

Родителите, които напълно подкрепят действията на сина си, вече са сменили името му, с държавен, вестник на женско. Промяната обаче предизвикала противоречиви мнения в учебното заведение, където беше свикано спешно заседание, след като други ученици започнали да налитат на бой и подигравки на момчето в рокля.

Учителите казали на останалите деца да се държат с него като с момиче и да се обръщат към него само с новото му име. Въпреки това някои родители заявяват, че случаят повлиял лошо на децата им, които започнали да се държат объркано и разтревожено. Една от майките казва, че училището е трябвало да уведоми родителите на останалите с писмо преди началото на годината:

“Постъпват ужасно като хвърлят истинска бомба със закъснител в класната стая, оставайки неподготвените родители на неизбежни обезпокояващи въпроси.”

“Може би щяхме да окуражим децата си да бъдат по внимателни и дискретни, ако имахме шанс да научим по-рано.”

Друга майка, чиято дъщеря познава момчето от началното училище казва: “Родителите задължително трябва да знаят, когато децата им са конфронтирани с подобни деликатни случаи като смяна на пола. Не са постъпили добре и аз детето, което претърпява промяната. Ще се наложи момичето, каквото е то сега, да премине през истински ад, заради начинът по който е поет случаят.”

Момчето, което медиите не споменават по име и живее със семейството си в Западен Съсекс, започнало година заедно с още хиляда ученици в общообразователното училище този месец

Директорът обсъждал дълго въпроса с родителите му преди да позволи на момчето да започне годината като момиче. Също така той позволил синът им да ползва отделна съблекалня и тоалетна.

Източници казват, че младежът доверил на свои приятели, че иска да бъде момче и да носи бикини, когато отива на плуване. За часове в началното училище той отивал на розов скутер и с розови панделки в косата.

Майката на момчето казва: “Ние искаме да осигурим най-доброто за детето си. Работим и с други агенции, за да сме сигурни, че благополучието на детето ни е гарантирано!”

В последните няколко дни момчето отсъства от училище поради все по-честите побои и подигравки от страна на съучениците му. На семейството е осигурена полицейска защита, поради нападения над дома им от страна на младежки групи.

Момчето се готви за операция по смяна на пола. Първата стъпка е третиране с женски хормони. В щата Съсекс тази процедура е извън закона за лица не преминали през пубертета.

В момента най-младият транссексуален индивид на планетата е германецът Тим (с женско име Ким Петрас), който по-рано тази година претъ рпя операция на 16 годишна възраст.

Дейвид Хаулей, който съветва хора при желание за смяна на пола, казва, че детето е показало “силен характер”. Той добави, “Доста е необичайно за дете на тази възраст да бъде толкова убедено във възгледите си. Тя има много силна подкрепа от страна на родителите си.”

Когато получихме тази новина на редакционната поща, в първия момент не знаехме дали да повярваме на това, което четем. Страната на неограничените възможности и ограничените умове за пореден път роди поредната изродщина и аномалия. В последната година имаше поне две новини от САЩ за транссексуални жени, които станали мъже, но след това понеже били запазили част от половите си органи решили да родят и родили. Всичко това ни бе поднесено от нашите медии, като някакъв вид пикантна информация и екзотика, разбира се без да бъде обяснено защо е ненормално. Може би повечето от вас дори не са обърнали внимание на тези новини и са ги отминали с пренебрежение и апатия. Горната новина обаче би трябвали да събуди и най-заспалите и безразлични граждани. Става въпрос за едно 12 годишно момченце, което страда от криза на личността и желае да се самоопредели, като момиче. Нещо повече – то уж желае да си смени пола.

Както ни е известно, децата на тази възраст се влияят прекалено много и биват подвластни на внушения, които в случая се подкрепят и поощтряват от психично-болните му родители. Може би някой краен либерал би попитал: “Къде е психичната болест, в това да подкрепяш децата си в техния избор?”. Въпросът е в това, че въпросното дете все още дори не е навлязло в пубертета, а вече благодарение на родителите му ще бъде подложено на хоморнална терапия, която ще го увреди физически за цял живот. Хормонална терапия на дванадесет години! Това е все едно детето ви да изгледа филм за зомбита и след това да поиска да бъде зомби, а вие като предан родител да го подложите на радиация! Що за идиотщина и либеращина? Как по-точно едно 12 годишно дете може да бъде убедено в каквото и да било, както пише в статията? Вместо да бъдат отнети родителските права на родителите и на детето да бъде оказана специализирана медицинска помощ, детето е поощрявано от всички страни, че прави правилната стъпка. Нима това е нормално? Дали това бъдещо “момиче” ще има някога нормален живот, менструация, приятел, съпруг, ще може ли да забременее и да има деца?

Един малко известен, на широката общественост, факт е че всъщност ООН прие преди години, че съществуват шест пола, а не два както си мислим ние, нормалните хора. И нещата няма да спрат до тук, вероятно в следващите години ще станем свидетели на зачестяване на подобни събития и в България. В клопката на пропагандата може да попадне всяко едно дете, всеки един младеж, с все още лабилна психика. Нещото, което можем да направим е да имаме точна, ясна и аргументирана позиция по въпроса и да не оставяме нещата да се развиват в посока, в която са се развили в западните страни. И естествено да я изразяваме и да показваме истината на хората!

Благодарим на нашия читател И.И., че ни изпрати тази новина, която любезно беше превел. Продължавайте да изпращате вашите мнения, препоръки и статии на редакционната ни поща – altermediabg@gmail.com

Altermedia България
ShareThis

Tags: Абсурди · Гражданска позиция · Политическа коректност · хомосексуализъм
2 responses so far ↓

*

1 Dagfinnr // Oct 4, 2009 at 02:47

Струва ми се, че с приемането на лисабонския договор (е то при тоя натиск) все повече ще се делим на либерални и консервативни в Европа, както в САЩ. Моля да не обобщавате всички американци, тъй като има страхотни хора от ирландски (лично познавам), норвежки, холандски, немски (лично познавам) и т.н. произход, които работят яко, живеят с принципи и не са толкова захлупени колкото ги мислим (в България имаме нет от вчера както се казва). Повечето от тях са републиканци, тоест консервативни хора. Този случай те едва ли го приемат, но нямат думата, либералното мислене е на мода. Аз също съм консервативен човек в рамките на нормалното – тоест, подкрепям изследванията със стволови клетки, например, защото са универсален лек за човека, но не приемам промяната на пола на неосъзнато дете!
*

2 sword // Oct 4, 2009 at 14:58

Dagfinnr // Oct 4, 2009 at 02:47
“(в България имаме нет от вчера както се казва)”
От кое село си? Сещаш ли се, че не трябва да говориш в множествено число?
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач



Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 20 Окт 2009, 21:37

Можеш ли на 4 да знаеш какъв си?
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 20 Окт 2009, 22:03

ЯВно можеш. Ххаахха. Лошото е че става трудно обратното, но баща му може да е донор.
Върнете се в началото Go down
samo_vidi
Голям ебач
Голям ебач
samo_vidi


Cancer Брой мнения : 521
Дата на регистрация : 08.09.2009
Години : 50
Местожителство : там, където съм обичана

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 20 Окт 2009, 22:20

Усещам сарказъм към родителят, допуснал това да се случи .....можем ли да се доверим на децата си в това отношение, дали те знаят какви са всъщност и ако им позволим да бъдат такива каквито се усещат, дали това няма да доведе до необратими последствия?
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 20 Окт 2009, 23:21

От цялата работа ми направи впечатление от къде е статията - в. Сън. Да не забравяме, че Сън в Англия е нещо като Шок в България, така че верността на статията е .....
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 21 Окт 2009, 06:14

Е добре, де ама кретени всякакви. Според мен е реално да се случат тия простотии.
Върнете се в началото Go down
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила
rstjane


Scorpio Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009
Години : 58
Местожителство : горно нанадолнище.

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 21 Окт 2009, 08:17

според мен е изключително трудно да се довериш на детето си за такава крайна мярка.
Трябва или много смелост или безумие
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 21 Окт 2009, 10:18

Ще ти кажа защо мисля, че това не е истина и това се е в рамките на нещата:
1. Никой лекар няма да се наеми да направи такава операция на толкова малък човек и не говоря по морални причини, а по чисто физиологически.
2. Всеки, който иска да стане транссексуален (изключвам Тайланд) и особено в държава в ЕС минава минава минимум една година разговор с психолог и минимум една година лечение с хормони преди да се подложи на такова нещо.
3. Никой съд няма да се съгласи да се направи такова нещо, поради причината, че детето е малко.
4. Това все пак е статия във вестник Сън
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 21 Окт 2009, 19:15

Благодаря Емо, сериозно вече си мисля че всички са луднали...
Върнете се в началото Go down
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyНед 25 Окт 2009, 09:18

емо, добре че смилаш нещата на бебешка каша. Rolling Eyes някои индивиди се нуждаят постоянно от това. affraid
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyНед 25 Окт 2009, 11:46

Синко,
смилането на бебешка каша е необходимото разбирателство между двама човека, за не бъде бит, убит или осакатен някой от тях двамата. В случая Емо е жив и здрав например, аз също. Виж начинът ти на разговор с мен клони към същественото неразбиране настояващо за един добър урок от моя страна към теб.
Върнете се в началото Go down
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyПон 26 Окт 2009, 20:42

разбирателството изисква желание и от двете страни. дивашкото схващане, че в сблъсък на мнения може да "бъде бит, убит или осакатен някой от тях" е достатъчно красноречиво. подобна заявка, достойна само за съжаление не заслужава и най-малкия напън за "смилане" просто защото не ще се намери орган, който да асимилира смляното. развоят на тази тема само показва, че "смляното" ще бъде изсрано в първоначалния си вид.манията си за раздаване на уроци запази за малолетните сливи, които сякаш по са ти на сърце.
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyПон 26 Окт 2009, 21:26

Дам, ако ти разбия главата ще изпитам и удоволетворение от стореното. Трай си там куре и не си настъпвай мадурките...
Върнете се в началото Go down
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 27 Окт 2009, 07:21

rahvin, на мъж ли се правиш или на остроумен? май и с двете не ти се получава. lol!
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 27 Окт 2009, 14:44

Мисля, че е крайно време вие двамата да почнете да си мерите пишките на ЛС Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
rstjane
Набиращ сила
Набиращ сила
rstjane


Scorpio Брой мнения : 135
Дата на регистрация : 17.09.2009
Години : 58
Местожителство : горно нанадолнище.

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 27 Окт 2009, 16:05

админчо,а стига де Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_sad
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 27 Окт 2009, 18:56

Awesome написа:
Мисля, че е крайно време вие двамата да почнете да си мерите пишките на ЛС Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink

Батьо, те на лична ще се свалят, гледат и мерят пишките, а тук само ще се поскарват от време на време за тръпка! Razz
Върнете се в началото Go down
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyВто 27 Окт 2009, 23:05

Awesome написа:
Мисля, че е крайно време вие двамата да почнете да си мерите пишките на ЛС Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink
ако ти се е доадминствало, Awesome, проследи темата от началото и виж как се е стигнало до тука. като начало може да забършеш персоналните обиди и заплахи. ако не ти се занимава с миазми - стой си кротко в ъгъла.

п.п. пишката си мери тоя дето има проблем с нея. лично аз съм тук за да споделям мнения, а не да заплашвам тоя или оня, ако не ми уйдисва.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 01:39

Макс, явно ти харесва да бъдеш черна овца в стадото (някои го приемат за положително, в случая -е тъпо)... Докато си избираш тази роля, няма за какво да протестираш!?!
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 13:19

Maxxx написа:
Awesome написа:
Мисля, че е крайно време вие двамата да почнете да си мерите пишките на ЛС Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink
ако ти се е доадминствало, Awesome, проследи темата от началото и виж как се е стигнало до тука. като начало може да забършеш персоналните обиди и заплахи. ако не ти се занимава с миазми - стой си кротко в ъгъла.

п.п. пишката си мери тоя дето има проблем с нея. лично аз съм тук за да споделям мнения, а не да заплашвам тоя или оня, ако не ми уйдисва.

Приятелю, всичко чета, не се притеснявай. Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink Мен не ме мисли и не ми давай тон в живота. Забележката е за двама ви! Нямам желание, нито пък намерение да чета простотии в този форум. Въздържам се от намеси, но ако се стига до нападки и лични обиди с радост ще взимам мерки, пък били те и драстични Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_basketball
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 17:17

Бат' Админа е велик...носи в гащите си мощен щик... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 17:38

red_zac написа:
Бат' Админа е велик...носи в гащите си мощен щик... Laughing Laughing

Заки, от къде знаеш какво има в гащите на админа?!
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 18:02

Това е метафора, не е истина... Laughing Сега да ти обяснявам ли принципите на поезията в литературата?!? Razz
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 18:14

Да бе, да! И си помисли че ти повярвахме, нали?! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 19:57

Бат' Админа е велик...носи в гащите си мощен щик... Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_lol Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_lol


Заки не забравяй за картината ,,По пет на нож!"
Върнете се в началото Go down
Maxxx
Девствен
Девствен
Maxxx


Capricorn Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 01.10.2009
Години : 113
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyСря 28 Окт 2009, 23:13

Awesome написа:

Приятелю, всичко чета, не се притеснявай. Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_wink Мен не ме мисли и не ми давай тон в живота. Забележката е за двама ви! Нямам желание, нито пък намерение да чета простотии в този форум. Въздържам се от намеси, но ако се стига до нападки и лични обиди с радост ще взимам мерки, пък били те и драстични Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_basketball

ако не искаш да ти дават "тон в живота" не го прави и ти. отговора ми беше на неуместната ти забележка. до "до нападки и лични обиди" отдавна се е стигнало, но както виждам радостта ти явно се изразява в друго от това да вземеш адекватни мерки. ако наистина четеш всичко, както твърдиш би трябвало отдавна да си наясно какво става във форума ти. не си и помислям да губя време и да ти доказвам правотата си с цитати.
за момента излиза, че си обикновен сеирджия. надявам се оценяваш прямотата ми по достойнство. Wink
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...   Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 00:07

Всеки човек си има търпение! Тъй като тези неща зависят от двама души тук, единият в мое лице прави забележка, когато сметне за необходимо Wink И разбира се, че ще си правя каквото си искам, когато си искам и както си искам тук, в това не бива и за миг да се съмняваш Smile Разбира се можеш да се чувстваш свободен да си тръгнеш във всеки един момент. Оставих ви време да се изясните, а вие задълбочихте конфликта. За това си го решавайте на ЛС, защото, както аз, така и другите потребители не държим да четем лични нападки и обиди. Все още забележките ми са препоръчителни ... Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_rr Пак ти казвам, ако нещо не ти харесва тук, никой не те държи на сила. Нямаме нужда от форумни герои, имаме си достатъчно Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста... - Page 2 Icon_razz
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
 
Класиката в жанра... Ето защо не ме кефи гей гордоста...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: Би и Гей-
Идете на: