Прееби другарче - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Прееби другарче - Page 2 Logoqlv
Моля, въведете потребителското си име и паролата, или се регистрирайте!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Последни снимкиПоследни снимки  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Кой пол мисли за секс повече?
Прееби другарче - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2015, 09:10 by jhordan

» Нови емотикони!
Прееби другарче - Page 2 EmptyСря 05 Фев 2014, 16:38 by culcul

» Имате ли по-интересни занимания от това да лъскаш с приятел?
Прееби другарче - Page 2 EmptyСря 22 Яну 2014, 22:29 by pavchony

» ПОЗДРАВИ!
Прееби другарче - Page 2 EmptyЧет 24 Окт 2013, 01:59 by meril

» Прееби другарче
Прееби другарче - Page 2 EmptyСря 14 Авг 2013, 23:33 by Rahvin*

» За педофилията... нов живот за добрата, стара тема.
Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 21:01 by Rahvin*

» СЕКС = САМОЧУВСТВИЕ?
Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 20:01 by chuhoveca

» Щръцпръц чурколъв или как го правим ние бЪлгарите!
Прееби другарче - Page 2 EmptyСря 13 Юни 2012, 23:42 by Rahvin*

» Рицарите на Райха
Прееби другарче - Page 2 EmptyВто 05 Юни 2012, 19:42 by Rahvin*

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 Прееби другарче

Go down 
+5
Awesome
Emilios
joq
Ред Зак
Rahvin*
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyЧет 20 Авг 2009, 00:10

First topic message reminder :

Иде ми отръки да прееба някой.
Да го утрепя.
Да го унищожа като предмети и пр.
Да го тормозя психически.
Или физически...
Обаче се справям, някак. Не използвам нищо хилядите ми мръсни номера, защото получих много мерзък урок от Господа Бога и си трая. Ама ако някой замисля нещо срещу някой, държава, група хора и пр. Ще дам съвет който ще оцените.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги



Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 27 Сеп 2009, 16:01

Поради причината, че работех на постоянен трудов договор и ме осигуряваха на пъланата заплата, но решиха да ме съкратят без предизвестие и т.н., се наложи да ми изплатят известни обезщетения, които като си направих сметката трябва да ми стигнат за известно време още, па и на море ходих даже... Поне това е регламентирано от държавата що-годе добре. Демек, не може някой си да реши "От утре не те искам на работа!" и това да се размине току-така...В случая при Балтя не е така, той се безпокои дали ще може да си вземе парите изобщо, които си ги е изработил! Undecided
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 27 Сеп 2009, 20:48

red_zac написа:
Поради причината, че работех на постоянен трудов договор и ме осигуряваха на пъланата заплата, но решиха да ме съкратят без предизвестие и т.н., се наложи да ми изплатят известни обезщетения, които като си направих сметката трябва да ми стигнат за известно време още, па и на море ходих даже... Поне това е регламентирано от държавата що-годе добре. Демек, не може някой си да реши "От утре не те искам на работа!" и това да се размине току-така...В случая при Балтя не е така, той се безпокои дали ще може да си вземе парите изобщо, които си ги е изработил! Undecided

Аа, това да. Както и отпуски, би трябвало да са ти изплатили, ако си имал невзимани. Радвай се, че не са те уволнили, щот и такива ги има Plez Horse
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 27 Сеп 2009, 22:08

Постоянен трудов договор какво ти говори? Smile Ако ме уволнят, пак същото! Нямам ли права? Smile
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 11:29

Ами не Sarcastic Ако те изрежат дисциплинарно примерно, нямаш никакви права, освен евентуално да си събереш нещата от бюрото Grin Ако те изпържат с едномесечно предизвестие, или там колкото ти е по договор, също нямаш обезщетение, но пак зависи какво пише в договора де Smile
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 16:37

Осъждал съм работодател! Kiss
А при предизвестието не е нарушено нищо и няма защо да ти плащат обезщетение, но пък си известен и имаш време да си търсиш работа пак!
Инак като те стоварят на улицата просто така, без да си известен, трее си платят! Wink Ако нямаш договор - курец!

п.с.: И без договор съм работил, споко...и на минимална...и за пари са ме лъгали, и за отпуски... Smile Над 13 работодателя съм сменил от 2002 год. насам, това какво ти говори? Wink
Върнете се в началото Go down
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 16:51

че си некоректен служител?
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 21:47

girl написа:
че си некоректен служител?

Имаш ли фирма, работници? Smile
Върнете се в началото Go down
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 21:49

защо? искаш да те взема на работа ли? Smile
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 21:57

Не държа, но струва ми се, че гледаш от другата страна... Wink Моята гледна точка, нали се сещаш каква е?
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 22:02

Аз имам за 6 години към 7 работодателя, като всички държа да отбележа бяха шантави и некоректни в различна степен дори леля ми която ми беше шеф, беше също доста шантава и некоректна... смятай.
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 22:42

Заксе, без да се обиждаш, но и на мен така ми звучи Plez А, един работодател, ако иска да те отсвири, винаги може да го направи, дори и по време на предизвестието. В момента свестна работа за един месец е абсурд да си намериш, ако въобще има, то и преди не беше лесно само за месец ... Като имаш предвид, че говоря за София при това ....
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 23:38

red_zac написа:
Не държа, но струва ми се, че гледаш от другата страна... Wink Моята гледна точка, нали се сещаш каква е?
ами предполагам, че гледаме от една и съща страна, но аз винаги предпочитам да се защитя пасивно, т.е. винаги съм смятала, че е редно да се разбирам и говоря с колеги, шефове и т.н., дори в момента напускам работа, не ми е лесно, но да ги съдя ще е последното, към което бих прибегнала
Върнете се в началото Go down
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 23:47

Awesome написа:
А, един работодател, ако иска да те отсвири, винаги може да го направи, дори и по време на предизвестието.
... и може да го осъдиш и да те върне на работа и да ти плати за това време дето те е бил уволнен. Имам един не точно познат, но нещо подобно, дето осъди Практикер, по време на предизвестието си, защото го уволниха за това че згафи за нещо (не съм много сигурен за какво), но други за такова провинение не са били уволнявани, а само мъмрени. Та в общи линии, защото не съм много запознат със случая: принудили го да подаде молба за напускане с предизвестие, макар че бил работил близо година там, но се бил опълчил нещо на шефа. Понеже по време на молбата му неговата съпротива станала доста по явна, по форуми, блогове и др, те го уволняват за този гаф. Та понеже никой друг не е бил уволняван за това нещо до сега в целият Практикер - България, той завежда дело, което се провежда в рамките на 5 месеца. Съда приема мотивите и кара да го възстановят на работа до изтичане на предизвестието му, да му изплатят 5 месеца заплата или ако има нова работа и заплата нейната разлика, ако е в полза на него + купоните за храна + разноските. Ами това е в общи линии. Договора, колкото и кофти да е за работника, винаги има вратичка с която можеш да си платят и работодателите.

girl написа:
red_zac написа:
Не държа, но струва ми се, че гледаш от другата страна... Wink Моята гледна точка, нали се сещаш каква е?
ами предполагам, че гледаме от една и съща страна, но аз винаги предпочитам да се защитя пасивно, т.е. винаги съм смятала, че е редно да се разбирам и говоря с колеги, шефове и т.н., дори в момента напускам работа, не ми е лесно, но да ги съдя ще е последното, към което бих прибегнала

Има разлика да напуснеш по някаква причина (карат те те, писнало ти е или не нещо не е наред в работата) и да те съкратят и уволнят. Затова повечето работодатели карат работниците си да напуснат, а не да ги уволнят или съкратят. когато напускаш, най-често това е по собствено желание, като документ и почти никакви искания не можеш да имаш към фирмата, защото винаги те могат да кажат, че те са ти предлагали различни благинки да останеш, но ти си отказала.


Последната промяна е направена от Emilios на Пон 28 Сеп 2009, 23:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 23:53

Защото HR-а им е смотан и не знае как да уволни без да го осъдят после Sarcastic
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
Emilios
Администратор
Администратор
Emilios


Pisces Брой мнения : 701
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 42
Местожителство : Варна

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Сеп 2009, 23:58

Абе не знам какъв им е HR-а, но ние сме такива хора, че никога не си търсим правата. И дори да ни са скапани законите и имат много вратички, може да ги използваш, а ако намериш и умен човек, който да ги и интерпретира добре, може да работят и много добре в твоя страна.
Върнете се в началото Go down
http://emilios.z83.ru/index.php
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyВто 29 Сеп 2009, 00:00

Абсолютно съм съгласен с теб, въпреки че по принцип, работникът е доста по-незащитен и работодателя може да си прави горе-долу каквото си иска Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
girl
Набиращ сила
Набиращ сила
girl


Pisces Брой мнения : 120
Дата на регистрация : 19.08.2009
Години : 40
Местожителство : .....

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyВто 29 Сеп 2009, 00:05

Emilios написа:
girl написа:
red_zac написа:
Не държа, но струва ми се, че гледаш от другата страна... Wink Моята гледна точка, нали се сещаш каква е?
ами предполагам, че гледаме от една и съща страна, но аз винаги предпочитам да се защитя пасивно, т.е. винаги съм смятала, че е редно да се разбирам и говоря с колеги, шефове и т.н., дори в момента напускам работа, не ми е лесно, но да ги съдя ще е последното, към което бих прибегнала

Има разлика да напуснеш по някаква причина (карат те те, писнало ти е или не нещо не е наред в работата) и да те съкратят и уволнят. Затова повечето работодатели карат работниците си да напуснат, а не да ги уволнят или съкратят. когато напускаш, най-често това е по собствено желание, като документ и почти никакви искания не можеш да имаш към фирмата, защото винаги те могат да кажат, че те са ти предлагали различни благинки да останеш, но ти си отказала.
мога и имам искания, при все, че напускам, но моят случай, не е много заплетен, мисля, че всичко ще мине добре.
Върнете се в началото Go down
Ред Зак
Девственик завинаги
Девственик завинаги
Ред Зак


Gemini Брой мнения : 1016
Дата на регистрация : 14.08.2009
Години : 43
Местожителство : Стара Загора

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyВто 29 Сеп 2009, 00:58

Awesome написа:
Заксе, без да се обиждаш, но и на мен така ми звучи Plez А, един работодател, ако иска да те отсвири, винаги може да го направи, дори и по време на предизвестието. В момента свестна работа за един месец е абсурд да си намериш, ако въобще има, то и преди не беше лесно само за месец ... Като имаш предвид, че говоря за София при това ....

Без да познавате дереджето на човек, може всякак да ви звучи... Smile Некоректен (ако може така да се нарече) съм бил само с двама работодатели, и при двамата работех без трудов договор...единия ме освободи, след като им предизвиках две проверки от институции, а при едната на централно ниво изтекла информация и ме изгониха...иначе им бях много удобен на тази заплата и без договор и осигуровки! Smile А втория работодател, след като се ослушва повече от месец да ми прави договор, като през това време заблуждаваше и разни институции, за да взема някакви пари от тях,заради това,че уж ме е назначил....Намерих си друга работа и духнах, след като си взех последните пари! Съвсем коректно си духнах,де, така или иначе бях без договор 2 месеца (втория месец аз си траех за договора,за да мога да си взема парите и да ме няма)... Smile
Забравих да спомена, че при първия работих 6 месеца така във въздуха,без да се водя никъде,а трябваше да подписвам документи...
През повечето време съм работил на две места, а и други дейности, така че сметнете работодателите! Wink

Така, че без пък вие да ми се обиждате сега, ще ви кажа,че разсъжденията ви ми звучат малко по комунистически... Smile Според статистиките, един гражданин на Евросъюза сменя средно 19 места през живота си, докато си намери подходящата ниша и да се пенсионира там, да речем!
Аз имам още, докато ги стигна тези 19! Plez И до пенсия има време...
Върнете се в началото Go down
Awesome
Администратор
Администратор
Awesome


Leo Брой мнения : 622
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 109
Местожителство : София

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyВто 29 Сеп 2009, 01:12

A, защо .... Аз съм съгласен с теб. Като ги говоря тези работи, имам предвид хора с договор .... Инак малко си работил, за да смениш толкова и за това така ти казах по-горе Wink Ако работиш на 2 места е друга бира, ама и това не говори добре Plez
Върнете се в началото Go down
https://sex-fans.bulgarianforum.net
chuhoveca
Девствен
Девствен
chuhoveca


Scorpio Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 11.11.2012
Години : 41
Местожителство : Sofia

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 11:07

Хора здравейте. Имам една отвратителна съседка, която ми скъсва нервите. Тя е малка 8-9 клас, живее с баба си и пра баба си. Живее точно до моята стая и ми скъсва нервите, защото свири на пияно. Баба и е отвратителен човек и не мога да се разбера с нея. Всичко съм пробвал, даже неведнъж щях да вляза в тях да ги убия всичките, но се сдържах. Дайте ми идея да им направя накяква мръсотия на тия хора, не мога да ги търпя вече. Жалко че са само жени, иначе щях да ги бия на почивки. Вече 7 години живея тук и не спря тва животно да свири. Всеки ден. Не можах да си завърша унивеститета заради нея. Събота и неделя като си чукам приятелката пак ми свири тая гняс. Вдигам кръвно и пия по 1 бутилка алкохол, за да ми мине малко. Моля помогнете, кажете как да ги прееба, мразя ги! Нямат компютър или телевизор, живеят в 18-ти век и са с отвратително силно самочувствие. Какво мога да им напрвавя, поне за да им навредя финансово и психически?
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 12:38

Аз имам отговор на терзанията ти дори е патентован хихихи. По скоро така оправих едни съседи като тия. Значи имаш право да вдигаш шум според разпоредба на общината от колко до колко часа и с почивка на обяд еди колко си до еди колко си часа. Виж я ти тая работа, след което вземи една система или силни тонколони, сложи ги до стената на тия харпий и пусни на повторение песен на хиподил аз бих заложил на Въжен или e-ban и тия двете ги въртиш нон стоп в установените часове тая работа за да не ти направят акт полицайте и прочее. Като дойдат да ти чукат и да те молят не отваряй и не говори с тях, тормози ги много много много, така накрая ще кандисат и ще си доволен.
Върнете се в началото Go down
chuhoveca
Девствен
Девствен
chuhoveca


Scorpio Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 11.11.2012
Години : 41
Местожителство : Sofia

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 18:09

Мислил съм го това да вградя тонколони в стената, но то и сега като пусна музиката се чува чак на спирката на тролея. Пускал съм до зуко музиката и съм излизал на вън, но те не се трогват от това. Освен това под мене има младо семейство с бебенце и ми е жал за него. Абе тия са уникални просто, нещо друго искам да им направя. Нещо с електромерите, но нашите са от тия новите(с копче само), или не зная и аз какво вече. Поливал съм с олио пред вратата им, та ако може да се пребият като излизат, но пак не става.
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 11 Ное 2012, 22:27

ММмм интересно, явно са особено държеливи гадини ок ще ти кажа другата тактика от която всеки зъл човек омалва ама и ти си уязвим от нея.
Слага се тънка стружка в патрона, на бравата, не секунно лепило защото то ако се нагрее изгаря... та стружката се сплесква и ебава майката на патрона, разбива се врата после. имаше един педал ме беше издразнил, той беше в испания че роднините му разбиваха вратата... след 2-3 пъти не от мен от някой друг една дърта харпия спря да мрънка че кучето ми е без каиш, защото беше уверена че аз я правя тая работа, аз се вбесих викам само да ме обвини гласно ще и затъпча вратата пак че поне да има за какво... та блокаж на вратата всеки омеква, ако го направиш примерно 5 пъти, 6 не мисля че ще има чак такива закоравели изроди да се преборят.
Върнете се в началото Go down
chuhoveca
Девствен
Девствен
chuhoveca


Scorpio Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 11.11.2012
Години : 41
Местожителство : Sofia

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПон 28 Яну 2013, 13:09

Мерси Rahvin, ще ми на през някой строеж за стружки и ше го пробвам. Ама не съм сигурен дали нейната брава не беше от тези със големите ключове - в смисъл с голяма дупка на ключалката. А аз ако ги хвана тия грозни скунксове на тясно някъде(ама тва е само в фантазийте ми) бих им пръснал халките от ебане, после докато си почивам бих им завирал флакона от пяната ми за бръснене, за да не губят ритъма и след като се изпразня в гърлото на малката, ще се испикая в устата на дъртата. Пък може и да им хареса от де да знам. Малката като се срещаме случайно долу в магазина започва да заеква като ме види, веднъж щеше да падне и я чух да ме обсъжда с някаква нейна приятелка, може да иска да я разпечатам - ама няма да го направя напук, само в гъза и в устата ше я отворя. А дъртата като се срещаме някой път на входната врата и си засечем погледите, имам чувството че си мечтае да я ебе кон и да и се изпразни в устата. Както и да е, това е само фантазия...
Върнете се в началото Go down
Rahvin*
Бог в секса
Бог в секса
Rahvin*


Aquarius Брой мнения : 1372
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 41
Местожителство : Стара Загора/Лондон

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 20:58

фантазиите вярно са безплатни... кажи имаше ли ефект в крайна сметка ли не си направил все още нищо?
Върнете се в началото Go down
meril
Набиращ сила
Набиращ сила
meril


Gemini Брой мнения : 264
Дата на регистрация : 13.08.2009
Години : 59
Местожителство : sofia

Прееби другарче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прееби другарче   Прееби другарче - Page 2 EmptyПет 24 Май 2013, 03:08

Много забавна тема, хи хи хи. Мой приятел се беше ядосал веднъж на някаква комшийка, че заключила входната врата на блока точно пред него. Издебнал ги беше, когато правят ремонт и непрекъснато влизат и излизат и беше заключил входната врата на блока и си счупил ключа вътре в бравата. Каза, че после е било много забавно - целият блок е търчал доста докато успее да отвори. Интересно ми е как се е развила историята при съфорумеца
Върнете се в началото Go down
 
Прееби другарче
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Секс :: Всякакви мръсотийки-
Идете на: